fbpx
Teknoloji Haberleri

Türk Telekom’dan 14,90’a İnternet Seferberliği

Türk Telekom, “internetsiz ev kalmasın” adıyla başlatılan seferberliğe desteğini ikiye katladı. Herşey dahil 14,90’a internet dağıtılıyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından başlatılan “internetsiz ev kalmasın” seferberliği genişletiliyor. Bu kapsamda Türk Telekom, 14,90 TL’ye yeni bir tarife satışa sunuyor.

Bireysel kullanıma uygun hesaplı paketler şeklinde oluşturulan kampanya ile 20 GB AKN’li ve 4 Mbps’ye kadar hıza sahip tarife aylık 14,90 TL’ye satışta olacak.

Ev telefonu olanlar için herşey dahil 14,90 olan tarife, ev telefonu olmayanlar için 29,90 olarak fiyatlandırılacak. Bu şekilde mobil tariflerden neredeyse 4 kat daha hesaplı olan tarifeler sayesinde her hanenin internete kavuşması hedefleniyor.

Hem ticari açıdan hem de sosyal açıdan oldukça uygun görülen kampanya sayesinde henüz evde internet kullanmayanlar hedefleniyor.

Hız ve AKN’si düşük belirlenen kota, birçoğumuz için yetersiz görülebilir fakat ülke genelinde düşünüldüğünde evde internet kullanma fırsatı olmayanlar için büyük bir fırsat sunuluyor.

Türk Telekom’un genel hizmet kalitesinden pek memnun olmasakta bu kampanya kulağa hoş geliyor diyebiliriz.

Seydi ŞAHİN

Sosyal medya danışmanı, yazılım meraklısı...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu