fbpx
Bilişim Öğretmeni

Hosting İçin Doğru Karar Verin

Günümüzde hemen hemen her şey internete odaklanmış durumda ve hem kendi ihtiyaçlarımız hem de Bilişim Öğretmeni olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerin daha iyi yerlere gelebilmesi için doğru hosting seçmek çok büyük bir önem taşıyor.

İnternette başarıya açılan kapı kalite ve uygun fiyatı aynı anda sağlayabilen tecrübeli bir hosting şirketi seçmekten geçiyor. Bu kadar çok seçenek arasından en iyisini belirlemek ise sanıldığı kadar kolay değil.

Bilişim Öğretmeni olarak kendi internet sitelerinize sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerinizi çağın gereği olan web yayıncılığı konusunda bilgilendirirken hosting hakkında detaylı bilgiyi aktarabilmeli, öğrencilerinizi en iyi hosting sağlayıcıları ile de tanıştırabilmenin gururunu yaşamalısınız.

Sunucu Çözümleri, 2013 yılından beri başta kurumsal şirket ve siteler olmak üzere 5000’e yakın internet sitesini en uygun fiyat ve en yüksek kalite hedefiyle barındırıyor. Kesintisiz erişim, yedekleme ve güvenlik önlemlerinin çok büyük önem taşıdığı bu alanda Sunucu Çözümleri sadece paylaşımlı hosting değil aynı zamanda sanal sunucu, fiziksel sunucu ve cloud sunucu alanlarında da müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Özellikle Google uyumu konusunda aşırı hassasiyet gösteren Sunucu Çözümleri tüm müşterilerine ücretsiz SSL sağlayarak diğer hosting şirketlerinin çok ilerisinde bir hamle yapmayı başarmıştı. Bununla beraber Google için en önemli faktörlerden biri olan site açılış hızı konusunda da gerçekleştirilen iyileştirmeler sayesinde, host edilen tüm siteler hem bilgisayar hem de mobil ortamlarda en hızlı görüntülenme hızlarına sahip olabiliyor.

Hosting şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da teknik destek kalitesi olarak göze çarpıyor. Sunucu Çözümleri 7/24 ortalama 5 dakikada her teknik destek talebine yanıt verebildiklerini belirterek bu konuda da sektördeki rakiplerinden ayrışmayı başarıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu