fbpx
Telefon

Çelik Telefon: Turing Phone

Çelik gibi sağlamTuring Phone, Liquidmorphium adında bir malzemeyle üretilen ilk telefon. Seramik ve karbon kaplamalı bir yapıdan oluşan Liquidmorphium ile sağlamlığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi bilen Turing Phone, yeni modeli Turing Phone Appassionato ile bir kez daha görenleri şaşırtma peşinde.

Blackberry ve Alcatel’den tanıdığımız TCL ile işbirliğine giden Turning Robotics, yeni modeli Turing Phone Appassionato’da kendi dijital asistanını kullanacak. Adının “Sir Alan” olacağı bilinen yeni dijital asistan, diğer dijital asistan servislerinden “insan desteği” alacak olmasıyla ayrılıyor. Bunun nasıl işleyeceği şu an için bilinmiyor, fakat oldukça ilgi çekeceği açık. Böylece Turing Phone Appassionato’nun, hem insan hem yapay zekayı bir araya getiren, bir nevi “insansı” bir dijital asistan kullanacağını söyleyebiliriz.

Çelik Turing Phone Appassionato’nun teknik özellikleri ise henüz netlik kazanmış değil. Snapdragon 820 veya Snapdragon 835 işlemciyle karşımıza çıkabilir telefon. Ancak diğer yandan fiyatı ve telefonun raf tarihi ise ortaya çıkmış. Appassionato’yu muhtemelen Eylül ayında raflarda göreceğiz. Telefonun iki farklı versiyonu olacak. PX8 ve GX8 versiyonlarıyla gelecek olan telefon, 1099 ve 1599 Dolar fiyatlarla satılacak.
bakalım ne olacak çelik gibi sağlam Turing Phone istenilen karşılayacak mı bakıp görecez

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu