Android

Whatsapp Verilerimizi Mi Paylaşacak ?

Facebook Whatsapp

WhatsApp, 2014 yılında Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte birçok yeni özelliğe kavuştu. Mesela sesli arama özelliği WhatsApp’ın en dikkat çeken yeni özelliklerinden birisi olmuştu. Bunun dışında geçtiğimiz günlerde ise WhatsApp’ın abonelik ücretini tamamen kaldırması gündeme gelmişti. Bugün ise WhatsApp’ın henüz yayınlanmamış olan bir sürümünde ilginç bir özellik göze çarptı.

Geliştirici Javier Santos’un WhatsApp’ın henüz yayınlanmamış olan 4.12.413numaralı sürümünde ilgi çekici bir ayar buldu. “Hesap bilgilerimi paylaş” isimli bu yeni ayar WhatsApp’ın “Hesap” ayarlarının bulunduğu menüye eklenmiş.

Bu yeni özelliği aktif hale getirdiğinizde ise özelliğin altında yazana göre WhatsApp hesap bilgileriniz Facebook deneyiminizi geliştirmek için Facebook ile paylaşılacak.

Diğer taraftan henüz bu özelliğin tam olarak neye yaradığı bilinmiyor. YaniWhatsApp bilgilerinizin Facebook deneyimini nasıl geliştireceği tam olarak bilinmiyor. Bunu önümüzdeki günlerde gelecek yeni WhatsApp güncellemesiyle birlikte öğreneceğiz.

Sizce bu özellik ne işe yarayacak?

whatsapp-facebook

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top