Haber

AramaMotoru.com 13 Mayıs Etkinliğine Katılıyorum

Aramamotoru.com 13 Mayıs Etkinliği

Merhaba değerli okurlarım, blog yazmayalı uzun zaman oldu. Kiminiz benden blog yazısı bekliyor, biliyorum. Blog yazmanın ne kadar zor olduğunu herkes biliyor ancak bunu aşmak için yapılması gereken tek şey yine blog yazmak.

İşte blog yazmanın gözümdeki zorluğunu yenmek için bu postu yazıyorum. Daha önce blog yazılarımı https://www.mesutturan.com da yayınlasam da artık https://www.bilisimhocasi.com üzerinden yazacağım.  Gelelim konumuza…

Adıyaman gibi küçük bir şehirde yaşıyorsanız imkansızlıkları kolay fark edersiniz. Çünkü şehirde etkinlik adına herhangi bir şey yoktur. Sadece etkinlik değil, yeni teknolojilerin temini konusunda da kendidinizi yalnız hissetmeniz olasılık dahilindedir.

Yaşadığım şehirdeki etkinliklerin yetersizliği bizi şehir dışındaki etkinliklere katılmaya mecbur ediyor. Fakat ulaşım maliyetinin yüksekliği hepsine katılmamızı neredeyse imkansız kılıyor. Tabi 13 mayıstaki aramamotoru.com etkinliği imkanları zorlayarak da olsa katılınması gereken önemli olaylar arasında yerini alıyor

Hepimiz biliyoruz ki özellikle bilişim sektöründeki insanlar sosyal olmak konusunda bir hayli şanssız.(İstisnalar elbette ki var).

İstanbul’da üniversite okumama rağmen belki asosyalliğimin vermiş olduğu birşey olmalı ki İstanbuldaki çoğu etkinliğe katılmadım. İşin doğrusu tek başına etkinliğe de katılmak istemiyor insan. İstanbul’un kıymetini üniversiteden mezun olup Adıyaman’a taşınca farkettim.(İş işten geçtikten sonra yani)

10-11 Aralık tarihinde gerçekleşen Aramamotoru.com 4. Seo etkinliği ile sosyal olmaya bir adım atmıştım. Daha önce internet üzerinde tanışmış olduğum kişiler ile yüzyüze tanışma imkanı bulmuştum. Yine sosyalliğin üst düzeylere çıkacağını düşündüğüm Aramamotoru.com’un 13 Mayıs’ta düzenleyeceği etkinliğine katılacağım. Etkinlikte kim yok ki… Katılımcılara beraber göz atalım…

Unutmadan etkinlik linklerini verelim…
https://www.facebook.com/events/325147421237809/
https://www.eventbrite.com/e/aramamotorucom-etkinligi-tickets-34236325772
https://www.aramamotoru.com/aramamotoru-com-etkinligi-13-mayista/

Aramamotoru.com 13 Mayıs Etkinliği Konuşmacıları

Ahmet Beliktay

Ahmet Beliktay

Aykut Aslantaş

Aykut Aslantaş

Buğra Ayan

Buğra Ayan

Ferdi Küçük

Ferdi Küçük

Funda Güleç Yalçın (Fundalina)

Funda Güleç Yalçın

Görkem Çetin

Görkem Çetin

Hamza Şamlıoğlu

Hamza Şamlıoğlu

Hasan Yaşar

Hasan Yaşar

Haydar Özkömürcü

Haydar Özkömürcü

Kadir Doğrubakar (odunherif)

Kadir Doğrubakar

Kadir Soner Şensoy

Kadir Soner Şensoy

Okan Yıldırım

Okan Yıldırım

Oktay Çomak

Oktay Çomak

Ramazan Becer

Ramazan Becer

1 Comment

1 Comment

  1. Furkan

    9 Mayıs 2017 at 12:28

    5. Kez aramamotoru etkinliğine katılıyorum. Bakalım bu sefer nasıl olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top